У Херсонській області з’явились мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей

У Херсонській області з’явились мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей

У Херсонській області з’явилися мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей. Проєкт запустили онлайн-сервіс виклику авто Uklon та Фонд Олени Пінчук у межах розвитку соціальних ініціатив. Загалом такі мобільні клініки для дітей працюють вже у 8 областях України.

Протягом 2021-го року п’ять бригад мобільних клінік у 8 областях здійснили 72 виїзди до 78 населених пунктів. Медичну допомогу отримали 965 дітей: 591 мають підтверджений ВІЛ-статус, 374 дитини — перебувають на моніторингу. До обласних медичних центрів та НДСЛ «Охматдит» госпіталізували 120 дітей з ВІЛ.

«Для Uklon невіддільною складовою бізнесу є підтримка соціальних ініціатив. Разом із Фондом Олени Пінчук ми збільшуємо масштаб проєктів, що спрямовані на допомогу людям і розвитку нашої країни в цілому. Бізнес повинен бути поруч з тими, кому може допомогти вже зараз», — зазначає Сергій Смусь, операційний директор та співзасновник продуктової ІТ-компанії tech/uklon.

Лікарі та медсестри обласних медичних закладів дістаються у найвіддаленіші регіони та найменші селища на автівках онлайн-сервісу Uklon, щоб надати своєчасну та якісну медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

«Можливо статистика проєкту не така разюча, коли, наприклад, заради двох дітей ціла команда проїде 500 кілометрів. Проте варто пам’ятати, що за цифрою 2 — два шанси на щасливе та повноцінне життя. Тому ми щасливі, що географія проєкту постійно розширюється. У лютому мобільна клініка починає працювати у Херсонській області. Це стало можливим завдяки партнерству з онлайн-сервісом виклику авто Uklon», — відмічає Ольга Сердюк, програмна директорка Фонду Олени Пінчук.

Нагадаємо, «Мобільні клініки» використовують авто від онлайн-сервісу Uklon, де медична команда у складі педіатра або інфекціоніста, медсестри, соціального працівника та лікаря надають допомогу ВІЛ-позитивним дітям і ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах України. Здебільшого це люди, які не можуть отримати первинну діагностику, здати кров для дослідження, отримати призначення та консультації у прийомі терапії, що необхідна для ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД людей.

Новина опублікована на правах реклами.