Сотні людей вийшли на вулиці найбільшого міста Шотландії, Глазго, з протестом проти візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії.

Сотні людей вийшли на вулиці найбільшого міста Шотландії, Глазго, з протестом проти візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії.

Про це повідомляє Associated Press.

Зазначається, що у протесті взяли участь сутденти, пенсіонери, родини та активісти «широкого кола груп».

Нагадаємо, 13 липня у Лондоні 100 тисяч людей вийшли на протести проти візиту президента США Дональда Трампа до британської столиці.

Учасники протесту запустили шестиметрову надувну фігуру, яка нагадує «бейбі-Трампа». Учасники акції назвали це гумористичним протестом проти приїзду президента до Британії.

Як повідомляє The Guardian, учасники цієї кампанії заплатили за неї понад 29 тисяч фунтів стерлінгів та отримали спеціальний дозвіл на політ фігури «бейбі-Трампа».

Раніше під час акції протест проти Трампа поблизу Trump Tower у Нью-Йорку встановили надувну фігуру Трампа в образі щура.

Під час безпосередньої зустрічі з Мей, Трамп заявив про «дуже і дуже міцні стосунки» з прем'єр-міністром Великої Британії.

12 липня президент США Дональд Трамп вперше на посаді глави держави прибув із візитом до Великої Британії.

Напередодні свого візиту до Британії Трамп розкритикував мера Лондона Садіка Хана, заявивши, що під час терактів у 2017-му в британській столиці, Хан «провів жахливу роботу».

У тому ж інтерв'ю американський президент заявив, що «м'який  Brexit» може «поховати» майбутню угоду Британії та США про вільну торгівлю, та зауважив, що екс-міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон, який пішов у відставку цього тижня, міг би бути «великим прем'єр-міністром».

 

Поділитись: