У Лондоні 100 тисяч людей вийшли на протести проти візиту президента США Дональда Трампа до британської столиці.

У Лондоні 100 тисяч людей вийшли на протести проти візиту президента США Дональда Трампа до британської столиці.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на організаторів акції.

13 липня — вже другий день перебування Трампа у Лондоні.

Тисячі людей протестують проти «суперечливої політики американського президента».

В інтерв’ю британській газеті The Sun Трамп заявив, що через такі масові протести він не відчуває гостинності у Британії. Пізніше він додав, що «казав дуже хороші речі про прем’єрку Британії Терезу Мей».

У день приїзду Трампа в центрі Лондона місцеві почали збиратися на протести, підготувавши плакати, банери та навіть надувну жартівливу фігуру Трампа.

У Лондоні запустили шестиметрову надувну фігуру, яка нагадує «бейбі-Трампа». Учасники акції назвали це гумористичним протестом проти приїзду президента до Британії.

Як повідомляє The Guardian, учасники цієї кампанії заплатили за неї понад 29 тисяч фунтів стерлінгів та отримали спеціальний дозвіл на політ фігури «бейбі-Трампа».

Раніше під час акції протест проти Трампа поблизу Trump Tower у Нью-Йорку встановили надувну фігуру Трампа в образі щура.

Під час безпосередньої зустрічі з Мей, Трамп заявив про «дуже і дуже міцні стосунки» з прем'єр-міністром Великої Британії.

Нагадаємо, 12 липня президент США Дональд Трамп вперше на посаді глави держави прибув із візитом до Великої Британії.

Напередодні свого візиту до Британії Трамп розкритикував мера Лондона Садіка Хана, заявивши, що під час терактів у 2017-му в британській столиці, Хан «провів жахливу роботу».

У тому ж інтерв'ю американський президент заявив, що «м'який  Brexit» може «поховати» майбутню угоду Британії та США про вільну торгівлю, та зауважив, що екс-міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон, який пішов у відставку цього тижня, міг би бути «великим прем'єр-міністром».

 

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile