УКРАЇНА

У ГПУ заперечують заяву НАБУ щодо зникнення коштів пов'язаної з Онищенком компанії

8 листопада, 2017 18:46
УКРАЇНА/У ГПУ заперечують заяву НАБУ щодо зникнення коштів пов'язаної з Онищенком компанії
Зберегти
Вигляд
Генпрокуратура спростовує заяву НАБУ щодо нібито зникнення коштів з рахунків «Ощадбанку», які належать компанії Quickpace, котру пов'язують з депутатом-втікачем Олександром Онищенком.

Генпрокуратура спростовує заяву НАБУ щодо нібито зникнення коштів з рахунків «Ощадбанку», які належать компанії Quickpace, котру пов'язують з депутатом-втікачем Олександром Онищенком.

Про це повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін, передає кореспондент Громадського.

Він пояснив, що компанія Quickpace визнана такою, що «належить «до злочинної організації, участь у якій брало оточення екс-президента Віктора Януковича».

«На рахунки компанії, у тому числі в «Ощадбанку» було накладено арешти. Потім рішенням Краматорського суду було застосовано спецконфіскацію до грошових коштів компанії, які перебувають на рахунках у «Ощадбанку». $156 млн та 218 тисяч грн Ощадбанк напряму перерахував на рахунки Держказначейства», — пояснив Єнін.

Подальшу долю цих грошей, за його словами, визначила Верховна Рада України.

«Нам не зовсім зрозуміла мета тривалих допитів керівництва «Ощадбанку» представниками НАБУ, оскільки ця інформація могла бути легко здобута за запитом до Держказначейства», — сказав Єнін.

«Слідство ГПУ візьме до уваги інформацію щодо конфіскованих коштів компанії Квікпейс для визначення ролі Онищенка у цій ситуації», — додав він.

Раніше у НАБУ повідомили, що відкрили кримінальне провадження у зв'язку зі зникненням $156,8 млн і 218,1 тис грн з рахунків «Ощадбанку», які належали компанії Quickpace, яку пов'язують з Онищенком.

Як повідомляє «Українська правда», у Бюро у відповідь на коментар Генпрокуратури заявили, що перерахування на рахунки Держказначейства арештованих в «Ощадбанку» коштів компанії Quickpace є незаконним.

Сам депутат Онищенко стверджує, що не має стосунку до арештованих коштів компанії Quickpace.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність.

5 липня минулого року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутатові.

Онищенкові інкримінують корупційні зловживання під час реалізації газу, видобутого спільно з ПАТ «Укргазвидобування».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини