Світ

У Греції ідентифікували 76 тіл загиблих у лісових пожежах

1 серпня, 2018 08:17
Світ/У Греції ідентифікували 76 тіл загиблих у лісових пожежах
Зберегти
Вигляд
У Греції ідентифікували 76 тіл загиблих унаслідок масштабних лісових пожеж. Фахівці продовжують роботу з ідентифікації останків, вилучених зі згорілих районів.

У Греції ідентифікували 76 тіл загиблих унаслідок масштабних лісових пожеж. Фахівці продовжують роботу з ідентифікації останків, вилучених зі згорілих районів.

Про це повідомляє Associated Press.

Берегова охорона в понеділок, 30 липня, знайшла у морі тіло одного з загиблих. Ймовірно, людина потонула, намагаючись врятуватися від пожежі у воді. Ідентифікація цієї особи триває.

Під час пожеж сотні людей втікали на пляжі та випливали у море, аби врятуватися від диму та вогню. Греція розгорнула рятувальну операцію для пошуків зниклих безвісти у водах.

30 липня кількість загиблих унаслідок пожеж у Греції зросла до 91

Раніше повідомлялося, що у грецькому місті Марафон в області Аттика, де сталися масштабні пожежі, подали у відставку два заступники мера.

24 липня до українського консула у Греції звернулися восьмеро українців з проханням допомогти їм переїхати з міста Кінета до Афін через лісові пожежі. 25 липня восьмеро українців, які просили про допомогу, переїхали до Афін.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна готова надати Греції необхідну допомогу у зв'язку з пожежами.

За попередньою інформацією серед постраждалих унаслідок лісових пожеж у Греції немає українців.

27 липня стало відомо, що у Греції внаслідок масштабних лісових пожеж загинули вже 87 людей, ще 62 потрапили до лікарень.

Грецька влада має «серйозні підстави» вважати, що причиною масштабних лісових пожеж поблизу Афін могли бути підпали.

Грецька пожежна служба після проведеного дослідження спростувала припущення влади про те, що масштабні лісові пожежі спричинив підпал. Пожежники дійшли висновку, що лісові ділянки загорілися через недбальство.

 

Пов`язані новини