У грецькому місті Марафон в області Аттика, де сталися масштабні пожежі, подали у відставку два заступники мера.

У грецькому місті Марафон в області Аттика, де сталися масштабні пожежі, подали у відставку два заступники мера.

Про це повідомляє грецьке видання Ekathimerini.

Заступниця мера з питань освіти та культури Дімітра Ламбару заявила, що подає у відставку через «чуттєвість до цієї проблеми».

«Оскільки ніхто більше цього не зробив — це зроблю я. Мені дійсно соромно за всіх тих людей, які перебувають на відповідальних посадах», — сказала Ламбару.

Після її відставки про звільнення оголосив заступник мера з питань розвитку Вассіліс Цупрас.

Епіцентром масштабних лісових пожеж став регіон Аттика на півдні Греції. Там оголосили триденний траур по загиблих у пожежах.

Грецька пожежна служба після проведеного дослідження спростувала припущення влади про те, що масштабні лісові пожежі спричинив підпал. Пожежники дійшли висновку, що лісові ділянки загорілися через недбальство.

Пожежі у Греції почалися 23 липня, відразу у двох районах неподалік Афін. Станом на 26 липня повідомлялося про 85 загиблих. 28 липня стало відомо про 88 жертв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Греція у вогні: як відпочинковий рай став справжнім пеклом

24 липня до українського консула у Греції звернулися восьмеро українців з проханням допомогти їм переїхати з міста Кінета до Афін через лісові пожежі. 25 липня восьмеро українців, які просили про допомогу, переїхали до Афін.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна готова надати Греції необхідну допомогу у зв'язку з пожежами.

За попередньою інформацією серед постраждалих унаслідок лісових пожеж у Греції немає українців.

27 липня стало відомо, що у Греції внаслідок масштабних лісових пожеж загинули вже 87 людей, ще 62 потрапили до лікарень.

Грецька влада має «серйозні підстави» вважати, що причиною масштабних лісових пожеж поблизу Афін могли бути підпали.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile