У Грузії на кордоні з невизнаною Південною Осетією протестували проти агресії Росії

15 липня, 2017 14:39
default/У Грузії на кордоні з невизнаною Південною Осетією протестували проти агресії Росії
Зберегти
Вигляд
В п'ятницю 14 липня в регіоні Шида Картлі в Грузії, безпосередньо біля адмінкордону з невизнаною Південною Осетії пройшла акція під назвою «Там, де стоїть справжній ворог».

В п'ятницю 14 липня в регіоні Шида Картлі в Грузії, безпосередньо біля адмінкордону з невизнаною Південною Осетії пройшла акція під назвою «Там, де стоїть справжній ворог».

Про це повідомляє Jam News.

Близько тисячі мешканців Тбілісі, а також місцевих протестувальників заявили, що вони протестують проти «повзучої окупації Грузії Росією і хочуть привернути увагу всього суспільства Грузії та міжнародної спільноти до подій в конфліктній зоні».

Зазначається, що 7 липня на околиці села Бершуеті з осетинського боку був встановлений банер, на якому було вказано, що там проходить державний кордон Південної Осетії.

Це викликало негативну реакцію влади Грузії, а також критику з боку міжнародних організацій.

З ранку в п'ятницю в село Бершуеті прибули студенти і представники молодіжних організацій. Учасники акції протесту вишикувались уздовж адмінкордону з Південною Осетією з прапорами Грузії і ЄС в руках.

Протестувальники встановили новий баннер біля вже встановленого з осетинського боку. На новому банері написано, що «до державного кордону Грузії — 101 кілометр».

До мітингувальників також долучився посол США в Грузії Ян Келлі. Він поспілкувався з учасниками акції і журналістами і заявив, що США підтримують територіальну цілісність Грузії і засуджують незаконні дії Росії.

Південна Осетія — самопроголошена держава на південному Кавказі, визнана невеликою кількістю країн, яка де-юре є адміністративно-територіальна область в складі Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентські перегони у Південній Осетії: останні вибори по-старому?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини