Життя

ЗМІ заявили про загибель 9 українців у Кабулі: Україна підтвердила шістьох

22 січня, 2018 13:21
Життя/ЗМІ заявили про загибель 9 українців у Кабулі: Україна підтвердила шістьох
Зберегти
Вигляд
У Кабулі внаслідок атаки на готель загинуло дев’ять громадян України.

Британське медіа ВВС заявило з посиланням на місцеву поліцію, що в Кабулі внаслідок атаки на готель загинуло дев’ять громадян України. У той же час міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про шістьох жертв атаки.

За даними місцевих правоохоронців, як передає ВВС, серед загиблих також є один німець, один громадянин Греції та ще один виходець з Казахстану. Ще двох загиблих не ідентифікували.

За словами начальника Управління консульського забезпечення МЗС Василя Кирилича, один із загиблих українців був співробітником вітчизняної авіакомпанії, яка працювала на авіаринку Афганістану. Про це повідомляє «112 Україна».

За даними місцевої поліції, десятьох людей, включаючи чотирьох постояльців, було поранено.

Зазначається, що також в облозі загинули троє нападників.

Афганська авіакомпанія Kam Air, співробітники якої загинули в атаці, заявила, що деякі з її працівників досі вважаються зниклими безвісти.

За інформацією кореспондента іспанського новинного агентства в Афганістані Бабера Сахеля, авіакомпанія Kam Air підтвердила дані про вісьмох загиблих українців, які були її співробітниками. Також загинули двоє громадян Венесуели, що також працювали в Kam Air. Усі загиблі були бортпрацівниками, включаючи пілотів.

Загалом близько 160 осіб були врятовані з готелю під час спецоперації. 

Нагадаємо, що 20 січня у столиці Афганістану Кабулі щонайменше четверо озброєних чоловіків напали на готель Intercontinental. Спочатку стало відомо, що загинули п'ятеро людей, а шестеро дістали поранення. 

Пізніше стало відомо, що внаслідок нападу на готель в афганській столиці загинув громадянин України. Однак міністр закордонних справ Павло Клімкін висловив побоювання, що жертв серед українців може бути більше.

Місцеві правоохоронні органи повідомили, що загиблими вважаються 18 людей, 14 з яких іноземці.

Пов`язані новини