Влада американського штату Каліфорнія 9 травня 2018 року прийняла рішення, що зобов’язує власників нових будинків встановлювати на дахах сонячні панелі.

Влада американського штату Каліфорнія 9 травня 2018 року прийняла рішення, що зобов’язує власників нових будинків встановлювати на дахах сонячні панелі.

Про це повідомляє Bloomberg.

Таким чином, Каліфорнія стала першим штатом США, що прийняв подібне рішення.

Згідно з постановою, всі будинки, що будуть збудовані після 1 січня 2020 року, муситимуть бути обов’язково обладнаними сонячними панелями.

Відповідне рішення пов’язане з планами влади Каліфорнії скоротити викиди парникових газів, що спричиняють глобальне потепління, на 40% до 2030 року.

«По суті, прийняте рішення перетворить сонячні панелі у приватних будинках на звичайний побутовий прилад. Ми знали, що такі зміни стануть неминучими, проте навіть не могли уявити, що все відбуватиметься з такими темпами», — прокоментував «зелену» ініціативу влади Каліфорнії Мортен Ланд, керівник ініціативи зберігання енергії у компанії Stoel Rives LLP.

У Bloomberg зазначають, що Каліфорнія є одним з найбільш прогресивних американських штатів у питаннях боротьби з глобальним потеплінням, а також одним з найбільших виробників та постачальників «сонячної» енергії.

Раніше повідомлялось, що американський штат Каліфорнія обігнав за обсягами економіки Британію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Запоріжжі ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію України

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Раніше в уряді анонсували будівництво сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні. Там вважають, що зможуть перетворити зону відчуження на «найбільш інноваційний майданчик у світі».

Поділитись: