У Каліфорнії помер масажист, який звинуватив голлівудського актора і лауреата премії «Оскар» Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Чоловік помер на етапі розгляду його справи в суді.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Відомо, що 17 вересня адвокати Спейсі подали до суду повідомлення про те, що 11 вересня представники позивача повідомили їм про смерть свого клієнта. Інших подробиць наразі немає.

Чоловік, чиє ім’я не розкривать, звинувачував Спейсі в домаганнях під час сеансу масажу в 2016 році. Він подав позов до Спейсі у вересні 2018 року.

Про сексуальні домагання з боку Спейсі раніше заявляли близько 30 чоловіків, проте до суду дійшла лише справа щодо домагань до 18-річного сина телеведучої Хезер Анру. Однак у липні 2019-го цю справу закрили у зв’язку з відсутністю доступу до доказів.

Нагадаємо, у листопаді 2018-го Netflix почав показ останнього сезону «Карткового будиночка» без Кевіна Спейсі.

Кевін Спейсі, який виконував головну роль у п'яти попередніх сезонах, був відсторонений від зйомок у серіалі після звинувачень в сексуальних домаганнях. Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність. Він заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Поділитись: