З актора Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у єдиній справі щодо сексуальних домагань, яка була у суді.

Про це повідомляє CNN із посиланням на судові документи.

Першим Спейсі звинуватив в сексуальних домаганнях актор Ентоні Репп, якому, за його словами, на той момент було 14 років. Невдовзі до Реппа приєдналися деякі актори з «Карткового будиночка». Загалом про домагання з боку Спейсі заявили близько 30 чоловіків. Однак до суду дійшла лише одна справа: обвинувач — син телеведучої Гезер Анру, якому на момент передбачуваних домагань було 18 років, звернувся до суду і заявив, що актор напоїв його алкоголем і домагався в ресторані на острові Нантакет у 2016 році. Кевін Спейсі не визнав себе винним у домаганнях до 18-річного хлопця.

Одним із ключових доказів у цій справі був мобільний телефон, з якого позивач листувався зі своєю дівчиною в ніч, коли до нього домагався актор. Однак сім’я позивача надала слідству лише частина листування, а деякі фотографії з телефону були видалені. Мати позивача стверджувала, що видалені світлини не стосуються справи, натомість адвокати Спейсі заявляли, що видалені фото та повідомлення могли довести невинність їхнього підзахисного. Потім сім’я обвинувача заявила, що втратила телефон-доказ.

Під час чергового засідання адвокат Спейсі запитав у позивача, чи знає він, що знищення доказів є злочином, а автор позову заявив, що втратив телефон і тому не міг надати повідомлення з доказами домагань актора. У відповідь юристи Спейсі запропонували припинити справу через допущення порушень.

Відтак прокуратура вирішила зняти обвинувачення з актора у зв’язку відсутністю в матеріалах справи мобільного телефону.

Нагадаємо, у листопаді 2018-го Netflix почав показ останнього сезону «Карткового будиночка» без Кевіна Спейсі.

Кевін Спейсі, який виконував головну роль у п'яти попередніх сезонах, був відсторонений від зйомок у серіалі після звинувачень в сексуальних домаганнях. Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність. Він заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Поділитись: