Технології

У Канаді ідентифікували новий вид динозаврів, що схожі на великих птахів

18 липня, 2017 15:06
Технології/У Канаді ідентифікували новий вид динозаврів, що схожі на великих птахів
Зберегти
Вигляд
Вчені у долині ріки Ред-Дір в Канаді ідентифікували останки динозавра, і припустили, що він був схожий на гігантського птаха, що жив близько 71 млн років тому

Вчені у долині ріки Ред-Дір в Канаді ідентифікували останки динозавра, і припустили, що він був схожий на гігантського птаха, що жив близько 71 млн років тому.

Про це повідомляє Independent.

Палеонтологи визначили, що динозавр ходив на двох ногах, мав пір’я, важив близько 60 кг і мав зріст трохи менше двох метрів. Вважається, що він був як м’ясо- так і травоїдним.

Художник припустив, що дизонавр виглядав би як сучасний птах, аде дуже великий і з короткими «крилами», які не здатні підняти тіло у повітря.

Динозавр отримав наукову назву Albertavenator curriei.

Спочатку вчені думали, що скам’янілі останки належили близькому родичу цього виду динозаврів — Troodon, який мав великий розмір мозку у порівнянні з тілом. Однак після аналізу кістки прийшли до висновків, що вони належать іншому виду — збільш коротким тілом та міцнішим черепом.

«Тонкі кістки цих маленьких пірнатих динозаврів дуже рідкісні. Нам пощастило мати чатсину його черепа, що дозволило виділити Albertaventaor у новий вид», — сказав доктор музею в Онтаріо Девід Еванс, який керував дослідженням.

Він сподівається знайти більш повний секлет Albertaventaor, «що скаже більше про цих захоплюючих тварин».

Вперше скам’янілі останки цього динозавра були знайдені у 1980-х роках поруч з Онтаріо, однак лише нещодавно їх змогли ідентифікувати як окремий вид.

У минулому році британські палеонтологи знайшли перший за всю історію мозок динозавра.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини