УКРАЇНА

У Карпатах суд оштрафував білоруса за георгіївську стрічку

11 січня, 2018 21:42
УКРАЇНА/У Карпатах суд оштрафував білоруса за георгіївську стрічку
Зберегти
Вигляд
Яремчанський міський суд присудив громадянину Білорусі сплатити штраф у 2550 грн за використання прапорця із георгіївською стрічкою.

Яремчанський міський суд присудив громадянину Білорусі сплатити штраф у 2550 грн за використання прапорця із георгіївською стрічкою.

Згідно з рішенням суду, Злобіну присудили максимальний штраф для такого правопорушення.

Сам прапорець із забороненим зображенням суд зобов’язав конфіскувати та знищити.

Зазначається, що Злобін використовував прапорець із георгіївською стрічкою на лобовому склі свого автомобіля. Порушника виявили на одному з карпатських курортів у селі Паляниця.

Свою провину білорус визнав повністю.

Як повідомляє ВВС-Україна, загалом туристів у автомобілі порушника було п’ятеро — троє чоловіків і дві жінки. Коли гостей з Білорусі попросили зняти заборонену в Україні стрічку — ті відмовились. Після цього один із депутатів Івано-Франківської обласної ради викликав поліцію.

Раніше за використання георгіївської стрічки оштрафували жінку у Дніпрі.

Нагадаємо, закон про заборону георгіївської стрічки був ухвалений Верховною Радою України 16 травня. Президент Петро Порошенко підписав його 12 червня. Закон набрав чинності 15 червня.

Стаття 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що забороняє виготовлення і пропаганду георгіївської стрічки, передбачає покарання у вигляді штрафу 850-2550 гривень.

При повторному порушенні протягом року штраф може досягати 5100 гривень. Також передбачений адміністративний арешт на 15 діб.

Пов`язані новини