Світ

У Кемерові після пожежі знесли будівлю ТЦ «Зимняя вишня»

21 серпня, 2018 09:25
Світ/У Кемерові після пожежі знесли будівлю ТЦ «Зимняя вишня»
Зберегти
Вигляд
У російському Кемерові закінчили знесення будівлі торговельного центру «Зимняя вишня», у якій під час пожежі загинули 60 людей.

У російському Кемерові закінчили знесення будівлі торговельного центру «Зимняя вишня», у якій під час пожежі загинули 60 людей.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Окрім чотириповерхової будівлі самого ТЦ, знесли також сауну, автомийку та котельню, які входити до комплексу «Зимняя вишня».

На місці торговельного центру побудують сквер.

Проект скверу розглянуть разом з родичами загиблих та постраждалих під час пожежі 25 березня.

«Проект скверу ще затверджують, підсумкове обговорення буде з родичами загиблих та постраждалих, яким поки що складно прийти до спільного рішення. Громаді пропонували обрати, що саме буде на місці ТЦ, вони обрали сквер. Надалі правильно врахувати побажання родичів», — сказав начальник управління з роботи ЗМІ Кемерівської області Роман Биков.

Нині розробляють три проекти скверу: у кожному з них планують створити стихійний меморіал, який з'явився в перший день пожежі.

Стихійний меморіал із квітів та іграшок після пожежі у ТЦ  «Зимняя вишня». Фото: прес-служба президента Росії.

25 березня в російському місті Кемерово в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа, загинули 60 людей, більшість з яких діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

9 серпня стало відомо, що начальник служби пожежогасіння першого загону федеральної протипожежної служби Андрій Бурсін, якого звинуватили у недбалості при гасінні ТЦ «Зимова вишня» у березні 2018-го, намагався вчинити самогубство у СІЗО.

Пов`язані новини