УКРАЇНА

У Харкові без опалення залишаються 97 об'єктів — Зубко

25 лютого, 2018 20:04
УКРАЇНА/У Харкові без опалення залишаються 97 об'єктів — Зубко
Зберегти
Вигляд
Станом на 16:00 25 лютого в Харкові через аварію на тепломережі без опалення залишається 97 об'єктів — це багатоквартирні будинки і об'єктів соцсфери.

Станом на 16:00 25 лютого у Харкові через аварію на тепломережі без опалення залишаються 97 об'єктів — це багатоквартирні будинки і об'єкти соціальної сфери.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Без централізованого теплопостачання залишаються 97 об’єктів: 81 багатоквартирний будинок; 5 медичних закладів; 5 дитячих садків; 2 позашкільні заклади та 4 школи», — написав він.

За його словами, ремонтні роботи з відновлення ведуться паралельно на 2 тепломагістралях: основній та резервній.

«Це необхідно для підстрахування на той випадок, якщо виникнуть непередбачувані пориви на одній із ліній», — додав Зубко.

У місті розгорнули 4 пункти обігріву на базі загальноосвітніх шкіл — для тимчасового розміщення та харчування мешканців навколишніх будинків, де відсутнє тепло. Ще підготовлено 6 мобільних пунктів обігріву.

Зубко додав, що очікується рішення влади щодо навчального процесу у школах. 

Нагадаємо, у Харкові вранці 25 лютого сталась аварія на теплотрасі, внаслідок чого без опалення залишилися 144 будинки та об'єкти соціальної інфраструктури.

Пов`язані новини