УКРАЇНА

У Харкові через прорив труб без тепла залишилися 144 будинки та соціальні об'єкти

25 лютого, 2018 11:54
УКРАЇНА/У Харкові через прорив труб без тепла залишилися 144 будинки та соціальні об'єкти
Зберегти
Вигляд
Унаслідок прориву теплотраси у Харкові без опалення залишилися 144 будинки та об'єкти соціальної інфраструктури.

Унаслідок прориву теплотраси у Харкові без опалення залишилися 144 будинки та об'єкти соціальної інфраструктури.

Про це повідомляє ДСНС України.

Перші прориви теплотраси сталися 24 лютого. Тоді без теплопостачання залишилися 666 об’єктів житлової та соціально-побутової сфери у двох районах міста, а саме: 605 багатоповерхових житлових будинків, 26 шкіл, 21 дитячий садок, 14 лікарень.

Пізніше теплопостачання 502 об'єктів вдалося відновити.

«Через повторні пориви о 21 год. 24 лютого, о 2 год. та о 5 год. 25 лютого станом на 7 год. 25 лютого залишається без теплопостачання 144 об’єкти житлової та соціально-побутової сфери (відновлено 522) у двох районах міста, а саме: 129 будинків (відновлено 476), 7 дитячих садків (відновлено 14), 5 лікувальних закладів (відновлено 9) та 3 школи (відновлено 23)», — повідомляють у ДСНС.

За даними УкрГідрометцентру, в Україні з 25 по 27 лютого буде сильне похолодання. Зокрема, у Харківській області у деяких місцях температура опускатиметься до -25°.

Пов`язані новини
Життя
30 жовтня 2018
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків. У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації заявили, що будинки залишились без опалення через пошкодження теплових мереж. «Станом на 30 жовтня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» подало теплоносій на усі будинки, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями. У зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли у процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків», — йдеться в повідомленні. «Тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями», — додали в КМДА. Будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключили на 65%, зазначили в КМДА, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням. Нагадаємо, після поновлення подачі гарячої води в Києві прорвало 300 труб. 19 жовтня в КМДА зазначили, що в Києві 80% труб у аварійному стані.
Перевірено
Зберегти