У китайському місті Сучжоу закінчили будівництво найбільшого об'єкта, який створили за допомогою 3D-принтера. Компанія Winsun звела 500-метрову стіну для захисту від повеней.

Про це повідомляє 3D Printing Media Network.

Конструкцію створили з окремих деталей, але в повністю зібраному вигляді вона вважається найбільшим об'єктом, роздрукованим на 3D-принтері. Облицювальна стіна дозволить захистити берегову лінію від впливу води при повенях — вона поглинає енергію хвиль.

Зазвичай будови використовують при облагороджуванні каналів і річок, щоб захистити сушу від розмивання. Облицювальні стіни часто вимагають розробки індивідуальних цеглин і дамб, тому вважаються вкрай дорогими і складними проєктами.

В процесі будівництва облицювальних стін часто завдають шкоди навколишньому середовищу — берег доводиться змінювати штучно. Як пояснили в Winsun, 3D-друк дозволила не міняти берегову лінію, а також виявилася куди дешевше і простіше традиційного методу.

Нагадаємо, у Мексиці у штаті Табаско з'явиться перше у світі селище, створене за допомогою 3D-принтера. Планується, звести 50 будинків, поки створили 2 будинки.

Поділитись: