У Києві через грип та ГРВІ повністю припинили заняття у семи школах та окремих класах 34 шкіл.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

«Станом на 30 січня найбільший відсоток відсутніх учнів у школах Святошинського (23%), Дарницького (23%) і Оболонського (21%) районів. Середній показник відсутніх по місту — 20%. Повністю припинено заняття в 7 школах і окремих класах 34 шкіл столиці», — йдеться у повідомленні.

Також нагадують, що керівники навчальних закладів мають право повністю або «покласово призупиняти» навчальний процес при відсутності 20% від загальної кількості учнів через захворювання на грип та ГРВІ.

«У разі виявлення у дитини ознак недуги, педагогічні працівники направляють учня до медичного працівника та повідомляють батьків. У свою чергу, батькам рекомендується уважно слідкувати за станом здоров’я своєї дитини та при виявленні ознак захворювання негайно звертатися до лікаря», — додали в КМДА.

Як повідомлялося 27 січня, у декількох областях України школярів відправляють на карантин через зростання захворювання на грип. Київської області серед них не було.

Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип. Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Найкраща профілактика захворювання — вакцинація.

Поділитись: