Поліція затримує молодиків біля Лаври в Києві
Фото: Сергій Захарченко/ Громадське
Біля Києво-Печерської лаври затримали близько сотні людей, яких доставили в поліцію для встановлення їхніх анкетних даних та проведення профілактичної бесіди, заявив керівник поліції Києва Андрій Крищенко.

«Я неодноразово наголошував, що ми зможемо захистити усі культові споруди і не допустимо будь-яких актів вандалізму, захоплень тощо. Поліція не потребує допомоги сторонніх осіб, якщо вони не є членами громадських формувань з охорони громадського порядку, які належним чином зареєстровані», — сказав Крищенко.

Раніше повідомлялося, що в Києві біля входу до Києво-Печерської лаври спецпризначенці поліції оточили, а згодом затримали близько 30 молодиків з невідомих причин. У цей же час у Києві націоналісти вийшли на марш з нагоди 76-ї річниці створення Української повстанської армії.

Зранку 14 жовтня праворадикали прийшли зносити пам'ятник Ватутіну в Києві, але їм не вдалося. Також у Києві поблизу Майдану Незалежності учасники акції з нагоди Дня захисника України влаштували штовханину з поліцією.

Нагадаємо, 14 жовтня в Україні відзначають День захисника і православне свято Покрови. Близько 6 тисяч поліцейських і нацгвардійців вийшли на охорону порядку у цей день у столиці.

Поділитись: