У ніч з 9 липня на 10 липня та у ніч з 12 липня на 13 липня київський метрополітен працюватиме на 1 годину довше у зв’язку з проведенням музичного фестивалю Atlas Weekend.

Про це повідомили у прес-службі метро.

Також на період проведення фестивалю (з 9 до 14 липня) можливе обмеження на вхід для пасажирів на станціях «Виставковий центр» та «Васильківська».

А компанія Uber запустить до Atlas Weekend два тимчасових маршрути Uber Shuttle, які будуть доступні під час проведення фестивалю. Так, з 9 по 14 липня, з 23:00 до 5:00 гості фестивалю зможуть використовувати спеціальну опцію в додатку Uber - Shuttle by Atlas. Точка посадки на таксі буде розташована біля центрального входу на Atlas Festival й звідти будуть доступні два маршрути до Бессарабки (з 9 по 14 липня) та на Лівий берег (з 12 по 14 липня). Автобуси курсуватимуть без зупинок до кінцевого пункту призначення. Кожна поїздка на маршруті буде мати фіксовану вартість — 20 грн.

Щоб скористатися Shuttle by Atlas, потрібно оновити додаток Uber до останньої версії й у розділі «Куди» у додатку вибрати Uber Shuttle by Atlas в меню і натиснути «Підтвердити», вибрати потрібний маршрут і підтвердити посадку. Один користувач може забронювати в автобусі максимум 4 місця. Після підтвердження має прийти спеціальний код для посадки. На території фестивалю будуть розташовані вказівники, а також працюватимуть представники Uber Shuttle, які допоможуть потрапити в зону посадки.

Поділитись: