Суд у Києві оштрафував на 850 гривень матір підлітка, який побив та ображав однолітка.

Як повідомили у поліції Києва у зв’язку з інцидентом склали адміністративний протокол за фактом булінгу.

«До співробітників Шевченківського управління поліції із заявою звернулися батьки школяра. Правоохоронцям вони розповіли, що однокласник б’є їхнього сина, при цьому нецензурно висловлюється у його адресу в присутності інших», — йдеться в повідомленні.

Поліцейські поспілкувались із учнями та батьками, а також із викладачами закладу.

«Педагоги повідомили, що адміністрація школи неодноразово проводила з батьками порушника бесіди щодо поведінки їхнього сина під час уроків та використання нецензурної лексики», — повідомили правоохоронці.

Нагадаємо, в лютому в Україні вперше оштрафували за новим законом про булінг:суд визнав винною дівчину, яка виставляла приватні фото іншої у своєму Instagram.

Крім того, 4 березня на Хмельниччині школяра притягнули до відповідальності за булінг щодо вчителя.

У серпні 2018 Міністерство юстиції України розпочало інформаційну кампанію#СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

Верховна Рада схвалила законопроект про протидію булінгу у першому читанні у жовтні 2018 року, в цілому закон про протидію булінгу схвалили 18 грудня минулого року. У січні президент Петро Порошенко підписав закон про штрафи за булінг.

У 2017 році в українських школах було близько 109 тисяч звернень до психологів з приводу цькування. До психологів з цим зверталися як самі учні, так і батьки зі вчителями.

За даними організації «STUDENA», 63,9% вчителів стикалися із цькуванням дітей у своєму класі.

Поділитись: