У четвер, 15 листопада, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати ухвалили рішення про нові назви для декількох столичних вулиць, скверів та однієї площі. Зокрема, один сквер назвали іменем Кузьми Скрябіна — загиблого українського співака Андрія Кузьменка, інший — іменем вбитого російського опозиційного політика Бориса Нємцова.

Відтак, сквер на вулиці Василя Порика, 7-9 на масиві Виноградар тепер найменуватиметься іменем Кузьми Скрябіна.

«Назва скверу, який наразі безіменний, була запропонована мешканцями масиву Виноградар, які проживають у межах пішохідної доступності, і зібрали на її підтримку понад 2 тисячі підписів», — йдеться у повідомленні.

Депутати пояснили, що Андрій Кузьменко мешкав на масиві Виноградар, неподалік від скверу, а його родина і зараз проживає тут. «Фактично мешканці знали його не просто, як популярну зірку, а як сусіда», — розповів депутат Київради Олексій Окопний.

Окрім того, депутати підтримали рішення щодо найменування скверу на розі вулиць Сурикова та Повітрофлотського проспекту іменем Бориса Нємцова — його вбили у Москві узимку 2015 року.

Про те, що у Києві один зі скверів пропонують назвати на честь Скрябіна стало відомо у січні цього року.

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року. Київрада хотіла також перейменувати Повітрофлотський проспект на честь Нємцова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про вбивство Нємцова: що важливо знати

Поділитись: