УКРАЇНА

Київрада поки не розглядала перейменування Повітрофлотського проспекту на честь Нємцова

26 лютого, 2018 18:10
УКРАЇНА/Київрада поки не розглядала перейменування Повітрофлотського проспекту на честь Нємцова
Зберегти
Вигляд
Київська міська рада не розглядала питання про перейменування Повітрофлотського проспекту у проспект імені Бориса Нємцова.

Київська міська рада не розглядала питання про перейменування Повітрофлотського проспекту у проспект імені Бориса Нємцова.

Про це йдеться у відповіді Київміськдержадміністрації на запит Громадського.

«Станом на сьогодні до виконавчого органу Київської міської ради відповідні документи щодо перейменування не надходили. Пропозиції щодо перейменування не розглядалися», — повідомили у КМДА.

Там також додали, що 8 грудня 2017 року комісія з перейменувань вирішила назвати на честь Бориса Нємцова сквер на розі вулиць Сурикова та Повітрофлотського проспекту. Це питання винесено на громадське обговорення, воно триватиме до 18 березня 2018 року.

Міській голова Києва Віталій Кличко анонсував розгляд питання про перейменування Повітрофлотського на честь політика Бориса Нємцова у жовтні 2015 року.

Нагадаємо, 25 лютого у російських містах пройшли марші пам'яті Бориса Нємцова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Геть владу чекістів», — репортаж з акції пам'яті Бориса Нємцова

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року.

Обвинуваченими у справі про вбивство політика проходили 5 осіб, у тому числі колишній військовослужбовець чеченського батальйону «Північ» Заур Дадаєв.

У червні 2017-го суд присяжних у Москві визнав головного підозрюваного у вбивстві Нємцова Дадаєва винним. У липні обвинуваченого Дадаєва та ще 4 підсудних засудили до 20 років колонії. Всі засуджені у справі про вбивство Бориса Нємцова свою провину не визнають.

Хоча на відеозаписах перших допитів Дадаева і Губашева підсудні визнали провину і стверджують, що мотивом вбивства стали політичні погляди російського опозиціонера, а також заяви, що нібито ображають почуття віруючих мусульман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про вбивство Нємцова: що важливо знати

Пов`язані новини