Після того, як на Дегтярівському шляхопроводі обсипалися шматки конструкції, міський голова Києва Віталій Кличко доручив комунальникам перевірити на аварійність всі мости й шляхопроводи у столиці.

Про це йдеться на сайті Київської міськради.

«Ми повинні упередити такі ситуації, як сталася у п’ятницю ввечері на Дегтярівському шляхопроводі... Необхідно додатково перевірити всі шляхові споруди й демонтувати фрагменти облицювання, що несуть потенційну небезпеку для учасників дорожнього руху», — наголосив він.

А на визначених для ремонту мостах і шляхопроводах Кличко вимагає активізувати роботи з оновлення, погода дозволяє це робити, вважає він.

Як зазначили фахівці Київавтодору, на Дегтярівському шляхопроводі тривають першочергові протиаварійні роботи. Це один із найстаріших шляхопроводів столиці, зведений ще у 1963 році. З того часу його жодного разу капітально не ремонтували.

«На шляхопроводі запланований капремонт, фахівці вже завершують проєктувальні роботи. Після експертизи проєкту дорожники розпочнуть повне оновлення Дегтярівського шляхопроводу. Фахівці дорожніх служб столиці протягом минулого року здійснили обстеження шляхових споруд у столиці», — додали у міськраді.

Кличко наголосив, що усього в Києві 171 конструкція мостів і шляхопроводів, 75 з яких — у передаварійному стані.

«Їх не ремонтували по кілька десятиліть. Як, власне, і чимало доріг в місті. І сьогодні ми цю ситуацію виправляємо. Обсяги робіт великі, я розумію. Але ми повинні прискорити необхідні роботи на тих об’єктах, що визначили для термінового оновлення», — додав міський голова.

Нагадаємо, 21 лютого 2020-го у Києві на Дегтярівському шляхопроводі обсипалися шматки конструкції, а саме фрагменти захисного шару бетону.

Поділитись: