У Києві на Дегтярівському шляхопроводі обсипалися шматки конструкції, а саме фрагменти захисного шару бетону.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської держадміністрації.

Зазначається, що комунальна корпорація «Київавтодор» наразі проводить на споруді першочергові протиаварійні роботи. За словами представників корпорації, Дегтярівський шляхопровід є один із найстаріших у Києві.

«Він збудований 1963 року і до цього моменту жодного разу капітально не ремонтований. Зараз на споруді триває обстеження, фахівці КП «Київавтошляхміст» вивчають ситуацію, що призвела до обсипання фрагментів захисного шару», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «спеціалістами вжиті всі необхідні заходи для убезпечення руху поблизу шляхопроводу».

Нагадаємо, 5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проєкт реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

28 грудня у Києві відкрили рух Шулявським мостом. Його реконструювали 10 місяців — з березня по грудень 2019 року.

Як повідомляла програма Схеми, переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень. Однак 7 жовтня 2019 року мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про перезатвердження проєкту реконструкції Шулявського мосту зі збільшеною до 1,05 мільярда гривень кошторисною вартістю робіт.

Кличко пояснив, що вартість реконструкції Шулявського мосту зросла до 1,05 млрд гривень оскільки у КМДА не розраховували, що доведеться переносити колектор, теплову мережу, які знаходяться біля мосту.

Поділитись: