Кияни, які порушили обмежувальні заходи, впроваджені для упередження поширенням коронавірусу, сплатили до бюджету міста вже 100 тисяч гривень штрафів.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив в етері телеканалу «Україна-24», повідомляє пресслужба Київської міськдержадміністрації.

«На сьогодні поліція склала вже 600 адміністративних протоколів. За декількома стягнули в бюджет міста вже 100 тисяч гривень. Ці кошти стягують через суд», — повідомив Кличко.

Враховуючи, що штрафи за подібні порушення складають 17-34 тисячі гривень, суди винесли рішення на користь держави у щонайбільше 6 справах (якщо у всіх них була мінімальна сума у 17 тисяч).

Кличко уточнив, що люди, які не розуміють закликів дотримуватися обмежувальних заходів, — «безвідповідальні й у ставленні до себе, і до оточуючих».

Міський голова зауважив, що тільки від дотримання обмежувальних заходів залежатиме те, як скоро їх послаблять. Кличко також підкреслив, що послаблення обмежувальних заходів розглядатимуть тільки після зниження динаміки захворюваності в столиці.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадків інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 — у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: