У Києві з 16 до 20 квітня посилять контроль на постах, виставлених на в’їздах до столиці, зокрема обов'язково вимірюватимуть температуру усім, хто їде до міста.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

«З четверга, 16 квітня, до наступного понеділка ми посилюємо контроль на постах, виставлених на в’їздах до Києва. Зокрема, вводиться обов’язкова термометрія для пасажирів транспорту, що прямує в столицю. Це стосується автобусів, вантажно-пасажирського та легкового транспорту, що перевозить понад трьох пасажирів (включно з водієм)», — зазначив міський голова.

Крім того, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій усі кладовища Києва будуть закриті.

«Поминання перенесене на 6 червня. Нагадаю, з пропозицією перенести поминальні дні виступили й представники конфесій, з якими я неодноразово зустрічався», — пояснив Кличко.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні зафіксували 3372 випадки коронавірусного захворювання COVID-19, з них 119 пацієнтів одужали, а 98 померли.

Станом на ранок 14 квітня у світі 1 млн 925 тисяч 224 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 119 702 пацієнти померли, та 447 948 — одужали.

Поділитись: