У Києві поліцейські перевіряють інформацію про замінування лікарні на столичному Печерську.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

«О 21:40 до поліції зателефонував невідомий та сказав про те, що в одному з корпусів лікарняного закладу закладено вибухівку… Встановлено, що в корпусі, про замінування якого вказав невідомий, розташоване кардіологічне відділення», — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці зауважили, що адміністрація лікарні вирішила перевести хворих на час перевірки в інший корпус.

Своєю чергою, видання «Київ Оперативний» повідомило, що йдеться про 10-1 корпус Олександрівської лікарні, куди госпіталізують хворих на COVID-19.

Зазначається, що невідомий сказав, що о 3 ночі в лікарні станеться вибух.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадки інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: