У столиці шахраї за допомогою підроблених документів привласнили приміщення, де розміщуються дільничні інспектори.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Слідство встановило, що шахраї підробили свідоцтво про право власності і незаконно заволоділи комунальним майном у Дарницькому районі площею майже 90 кв.м. та вартістю понад 3 мільйони гривень.

У коментарі «BBC News Україна» в прокуратурі уточнили, що це стандартна шахрайська схема, коли зловмисники підробляють рішення суду про зміну власника майна. В реальності суд ніколи не засідав і такого рішення не ухвалював.

Після цього на підставі такого «рішення» шахраї внесли в реєстр нерухомості зміну майнового стану, що вказане приміщення більше не належить місту Києву. Потім зловмисники намагаються приміщення перепродати чи передати його в іпотеку.

Коли правоохоронці виявили цю схему, на приміщення наклали арешт, самих «нових господарів» шукають. Також прокуратура звернулась до суду, аби визнати недійсними зміни в реєстрі.

У відомстві додали, що поліцейських з приміщення навряд чи виженуть, адже шахрайську схему розкрили.

Раніше ми повідомляли, як на Одещині чоловік причепив нитку до 200-гривневої купюри та 44 рази поповнив нею свій рахунок.

А на Херсонщині шахраї створили онлайн-ломбард і продавали товари за дуже низькими цінами. Проблема покупців була у тому, що вони товар так і не отримували.

Поділитись: