У Києві 17 березня відбудеться перша конференція Workplace Wellness, присвячена програмам покращення умов праці та продуктивності робітників. 

Wellness-програми використовують у сфері управління персоналом. З їхньою допомогою компанії піклуються про те, щоб співробітники були здоровими, щасливими і продуктивними. Для цього надають корпоративні знижки на спортзали, тренінги з фінансової грамотності, заняття з медитації, оздоровчі корпоративи тощо.

Так, HR-директорка компанії «ІТ-Інтегратор» Олена Маслій-Шишова розповідає, що до wellness-програми вони залучили 100 своїх співробітників.

«Задум був такий: співробітники компанії відвідують різні активності в офісі, а члени їхніх сімей приєднуються до проєкту. Основною метою було поліпшення емоційного та фізичного стану здоров’я співробітників, досягнення балансу між роботою та особистим життям», — розповіла Маслій-Шишова.

Експерти допомогли співробітникам розробити цілі та способи їхнього досягнення. Комплекс також включав здорове харчування, консультації дієтологів, психолога та фітнес-тренера.

Директорка переконує, що значна частина учасників програми досягла своїх цілей.

Дізнатися більше про wellness-програми, їхнє використання та користь для бізнесу можна буде на конференції Workplace Wellness 17 березня у Києві. hromadske є партнером цієї події. Квитки можна придбати тут.

Поділитись: