У Києві відкриється перший в Україні кінотеатр для людей з інвалідністю, він матиме назву «Планета різних». Про це йдеться у повідомленні мережі кінотеатрів «Планета кіно».

Кінотеатр відкриють у торговельно-розважальному центрі River Mall на Дніпровській набережній, 10. Дата відкриття наразі не називається.

У залах кінотеатру будуть обладнані спеціальні місця, особлива навігація, покращені туалетні і пеленальні кабінки. Також у закладі планують облаштувати ресурсну кімнату — простір, спеціально побудований під потреби глядачів з аутизмом.

«Ми відкриваємо перший в Україні кінотеатр, адаптований для людей з фізичними та ментальними інвалідностями. В ньому передбачена ресурсна кімната, спеціальна навігація та зручний доступ до усіх залів», — йдеться у повідомленні.

Планується, що фахівці проведуть професійні тренінги для працівників «Планети кіно», аби вони могли приймати правильні та коректні рішення у будь-яких ситуаціях.

Креативним партнером проекту «Планета різних» стало агентство Banda. Вони працювали над неймінгом, візуальним супроводом, навігацією, роликами та іншими проявами.

Нагадаємо, у минулому році уряд України зобов'язав будівельників робити споруди доступними для людей з інвалідністю.

Поділитись: