Народний депутат Антон Поляков
Фото:

Антон Поляков/ Facebook

У Києві о 4:30 ранку побили народного депутата Антона Полякова, якого наприкінці минулого року виключила з фракції «Слуга Народу». Поліція відкрила кримінальну справу та розшукує нападника.

Про це повідомляє поліція Києва.

За словами Полякова, біля одного з будинків на вул. Богдана Хмельницького у нього стався конфлікт і невідомий вдарив його. Депутат сам звернувся до травмпункту.

Поліція відкрила кримінальну справу за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу — умисне легке тілесне ушкодження. Нападнику, у разі доведення вини, загрожує штраф до 850 грн або громадські роботи до 200 годин, або виправні роботи до 1 року.

Поки правоохоронці шукають нападника та ймовірних причетних до інциденту.

Хто такий Антон Поляков?

Він потрапив до Верховної Ради від партії «Слуга Народу». Але пробув там недовго. 15 листопада його та Анну Скороход виключили з фракції «Слуга Народу». Офіційна причина — неголосування за законопроєкти, за якими є спільне рішення фракції.

А у грудні Поляков узагалі вирішив вийти з партії «Слуга Народу». У Верховній Раді він приєднався до депутатської групи «За майбутнє».

Також Поляков відомий тим, що подав понад 6000 правок до банківського законопроєкту, що регулює питання виведених з ринку банків. Взагалі до законопроєкту подали рекордну кількість правок — понад 16 тисяч.

Урешті-решт закон ухвалили у травні цього року. Після чого стало можливе продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Поділитись: