У Києво-Печерській лаврі, де раніше фактично закликали вірян ігнорувати обмеження, запроваджені державою на час карантину через загрозу поширення коронавірусу, зафіксували 4 випадки COVID-19.

Про це на брифінгу 6 квітня повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«За минулу добу ще 22 киянина захворіли на коронавірус … Захворіли 5 жінок віком від 29 до 71 року та 16 чоловіків від 24 до 82 років. Зокрема, двоє медиків. Також захворів 8-річний хлопчик. Чотири випадки захворювання — в Києво-Печерській Лаврі», — сказав Кличко і додав, що 9 пацієнтів госпіталізували у столичні лікарні, а 13 лікуються вдома на самоізоляції.

Напередодні стало відомо, що братію Києво-Печерської лаври протестували на наявність захворювання COVID-19. Зокрема, тест зробили і намісникові лаври митрополитові Павлу.

Також Українська православна церква Московського патріархату вирішила на час карантину проводити богослужіння у Києво-Печерській лаврі в закритому режимі.

Раніше Києво-Печерська лавра фактично закликала вірян ігнорувати обмеження, запроваджені державою на час карантину через загрозу поширення коронавірусу.

Поділитись: