Православна Церква України (ПЦУ) готова надати свої приміщення для хворих і тих, хто потребує обстеження на коронавірус.

Про це повідомив предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.

«Приміщення, які є в моєму розпорядженні як Митрополита, за потреби будуть надані для прийому хворих. Тож найближчими днями вони будуть підготовлені, щоби у разі необхідності прийняти потребуючих обстеження чи лікування», — йдеться в повідомленні.

Митрополит також додав, що так само ПЦУ робитиме в єпархіях по всій Україні, де буде така можливість і потреба.

24 березня Синод Православної церкви України дозволив проводити богослужіння без особистої присутності парафіян через поширення коронавірусу.

Раніше в Українській греко-католицькій церкві заявили, що готові в разі необхідності перетворити усі свої храми на лікарні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Наразі в Україні офіційно підтверджено 99 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (4), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: