Три найбільші оператори мобільного зв'язку України «Київстар», Vodafone Україна та lifecell запустили 4G інтернет на першій станції київського метрополітену — «Академмістечку».

Про це йдеться у спільному пресрелізі операторів, розміщеному на сайті Vodafone.

Зазначається, що запуск мобільного інтернету на першій станції метро відбувся після підписання меморандуму з комунальним підприємством Києва — Київжитлоспецексплуатація, в межах якого мобільним операторам дозволили удосконалити частину мобільних передавачів.

«Але для повноцінного запуску та розгортання 4G на всіх станціях протягом 2020 року депутати Київської міської ради повинні прийняти рішення про плату за доступ телеком-операторів до інфраструктури міста, зокрема метрополітену», — уточнюють мобільні оператори.

Вони також зазначають, що у разі, якщо це рішення Київська рада ухвалить найближчим часом, то вже 12 березня 4G може з'явитися на 8 нових станціях метрополітену, а до кінця червня 4G інтернет буде на всіх станціях метро.

Раніше радник міського голови Києва Максим Бахматов повідомляв, що у березні 2020 року 4G з'явиться на перших 8 станціях київського метрополітену, а 24 лютого Vodafone Ukraine повідомив, що успішно протестував мережу 4G у метрополітені Києва.

Разом із «Київським метрополітеном» впровадженням 4G займаються оператори Kyivstar, Lifecell, Vodafone Ukraine та китайська компанія Huawei.

Поділитись: