Моніторинговий центр, який створила влада Києва, контролюватиме телефоном людей на самоізоляції, також до ізольованих можуть приїхати з перевіркою.

Про це повідомляє радник київського міського голови та секретар штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

Моніторинговий центр контактує з людьми з коронавірусом, у яких захворювання проходить у легкій формі, контактними людьми та киянами, які повернулися з-за кордону.

Міський голова столиці Віталій Кличко розповів, що з 11 березня з-за кордону повернулись 37 тисяч мешканців столиці.

«Телефоном спочатку виявляються контактери осіб, які мають коронавірусну хворобу. Цих контактерів попереджають про необхідність самоізоляції. Щодо інших осіб, окрім попередження про необхідність самоізоляції, також визначається, наскільки їм потрібна чи не потрібна допомога», — зазначив Бондаренко.

До самоізольованих також можуть приїхати на перевірку представники Нацполіції, представники житлово-експлуатаційних організацій чи лікарні первинної ланки.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 804 людини, з них 20 померли, а 13 одужали.

Поділитись: