Фото: Поліція Київської області
У селищі Коцюбинському Київської області у ніч на 15 жовтня підпалили авто співробітниці місцевої селищної ради Дарини Александрової.

«Я о 3 годині ночі почула сигналізацію брелка. Підбігла до вікна – бачу горить моя машина. З іншого боку – горить машина чоловіка. Це підпал», — повідомила Алексанрова в коментарі місцевому виданню «Громада Приірпіння».

На думку чиновниці ради, підпал пов’язаний з її професійною діяльністю.

«Це пов’язане з моєю активною діяльністю, бо боремося за збереження Біличанського лісу та намагаємося поламати корупційні схеми, які тут вкорінилися», — заявила Александрова.

Голова коцюбинського осередку громадської організації «Нові обличчя» Сергій Даніш заявив, що виключає версію хуліганства у цій справі. Він звинуватив у підпалі оточення екс-голови Коцюбинського Ольги Матюшиної.

«Перша версія – це провокація з боку команди самої Ольги Матюшиної, спрямована на натравлення правоохоронців, журналістів та нардепів на депутатський корпус Коцюбинської селищної ради після того, як ми проголосували проти приєднання Коцюбинського до Києва. Друга версія – це внутрішньокомандна боротьба людей Матюшиної за відмиті кошти, вкрадені з управління житлово-комунального господарства «Біличі», — заявив Даніш.

За інформацією поліції, через підпал авто Александрової згоріли ще п’ять автівок поруч. Правоохоронці порушили справу про умисне знищення або пошкодження майна.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Страх і ненависть у Коцюбинському — Hromadske.doс

Нагадаємо, що 12 березня голову Коцюбинського Ольгу Матюшину відсторонили від посади після слухань про приєднання до Києва. 6 травня мешканці Коцюбинського проголосували за приєднання селища до Києва. 22 травня 2018 року Верховний суд визнав незаконним приєднання Коцюбинського до Ірпеня.

Пізніше Київрада вирішила просити парламент приєднати Коцюбинське до Києва.

Поділитись: