ENRU

Мешканці Коцюбинського проголосували за приєднання селища до Києва

Мешканці селища Коцюбинське проголосували за приєднання до Києва. Результати голосування направлять до Київської міської ради і до парламенту.

Про це повідомила голова селища Ольга Матюшина у Facebook.

«За Київ проголосувало майже 61 %. Проти — 37,5. Утрималися майже 1,2%. Незараховано 0,3 %. Голосів. Дякую всім, хто взяв участь в громадських слуханнях. А це майже 1340 коцюбинців. Результати будуть мною направлені до Київради та до парламенту», — зазначила вона.

Матюшина наголосила, що під час голосування не брала в ньому участі і до цього ж закликала депутатів, «бо розумію, що поляризувати громаду ми не можемо».

«Наша задача донести думку громади до парламенту — єдиного органу держави, який може вирішувати такі питання, як зміни меж населених пунктів. Розумію, що всі переживають за безпеку документів в раді, бо сьогодні була спроба навіть викрасти документи під час засідання ТВК — протоколи про відкликання депутата Анісімова. Тому зволікати з відправленням звернення на парламент ми не будемо», — додала вона.

Раніше Матюшина наголосила, що процес приєднання селища міського типу Коцюбинського до Києва може полегшити розв'язання кадастрових проблем в цьому селищі, передовсім довкола Біличанського лісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Коцюбинському сталося рейдерське захоплення котельні

Раніше міський голова Віталій Кличко заявив, що підтримує створення єдиної агломерації для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів.