УКРАЇНА

Мешканці Коцюбинського проголосували за приєднання селища до Києва

6 березня, 2018 13:12
УКРАЇНА/Мешканці Коцюбинського проголосували за приєднання селища до Києва
Зберегти
Вигляд
Мешканці селища Коцюбинське проголосували за приєднання до Києва. Результати голосування направлять до Київської міської ради та до парламенту.

Мешканці селища Коцюбинське проголосували за приєднання до Києва. Результати голосування направлять до Київської міської ради і до парламенту.

Про це повідомила голова селища Ольга Матюшина у Facebook.

«За Київ проголосувало майже 61 %. Проти — 37,5. Утрималися майже 1,2%. Незараховано 0,3 %. Голосів. Дякую всім, хто взяв участь в громадських слуханнях. А це майже 1340 коцюбинців. Результати будуть мною направлені до Київради та до парламенту», — зазначила вона.

Матюшина наголосила, що під час голосування не брала в ньому участі і до цього ж закликала депутатів, «бо розумію, що поляризувати громаду ми не можемо».

«Наша задача донести думку громади до парламенту — єдиного органу держави, який може вирішувати такі питання, як зміни меж населених пунктів. Розумію, що всі переживають за безпеку документів в раді, бо сьогодні була спроба навіть викрасти документи під час засідання ТВК — протоколи про відкликання депутата Анісімова. Тому зволікати з відправленням звернення на парламент ми не будемо», — додала вона.

Раніше Матюшина наголосила, що процес приєднання селища міського типу Коцюбинського до Києва може полегшити розв'язання кадастрових проблем в цьому селищі, передовсім довкола Біличанського лісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Коцюбинському сталося рейдерське захоплення котельні

Раніше міський голова Віталій Кличко заявив, що підтримує створення єдиної агломерації для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів.

Більше про:
# Київ
Пов`язані новини