1 травня у колі на станції метро «Героїв Дніпра» почали демонтувати підземні переходи, довкола будівництва ТРЦ зняли асфальт.

1 травня у колі на станції метро «Героїв Дніпра» почали демонтувати підземні переходи, довкола будівництва ТРЦ зняли асфальт.

Про це пише місцевий портал «Моя Оболонь».

Повідомляється, що будівельна техніка почала демонтаж першого з двох підземних переходів, через які можна було потрапити всередину кола.

«Очевидно, що така масштабна і дорога перебудова виконується не тільки з метою покращення зовнішнього вигляду вхідних груп, що ведуть до нового ТРЦ. Скоріше за все переходи розширюють для подальшого облаштування у них стаціонарних торгових точок», — відзначає портал.

Зазначається, що у разі будівництва ТРЦ на місці кола, найбільш вигідним виявиться розміщення торгових рядів саме на першому поверсі ТРЦ, «по якому тисячі людей будуть проходити, щоб зайти і вийти з метро».

Нагадаємо, у липні 2016 року у колі на виході з метро «Героїв Дніпра», де перед тим прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру «Оазис».

Повідомлялося, що до забудови над метро «Героїв Дніпра» причетний давній соратник Кличка Валерій Іщенко.

Місцеві жителі перекрили дорогу, а потім зареєстрували петицію про заборону будівництва, яка швидко набрала необхідну кількість голосів, але місцева влада так і не розглянула її.

Пізніше, 8 вересня у метро повідомили, що на станції «Героїв Дніпра», над якою будують ТРЦ «Оазис» пошкоджено склепіння. 

Увечері 12 вересня біля станції зібралася протестна акція проти будівництва ТРЦ.

Пізніше, мер міста Віталій Кличко дав обіцянку, що будівництво торгового центру відбуватиметься лише за згоди громади.

Потім очільник Києва пояснив, що роботи, які ведуться над метро, є укріпленням станції, а не будівництвом ТРЦ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: