У команді новообраного президента України Володимира Зеленського працює бізнесмен Ілля Павлюк, який відповідає за фінанси й координацію роботи регіональних штабів. Його називають «контрабандистом», донька має спільний бізнес з помічником депутата від БПП Віктором Королем, а сам він був помічником депутата Ігоря Калєтніка, йдеться у матеріалі «Слідство.Інфо».

Про причетність Павлюка до штабу Зеленського раніше стало відомо з матеріалу розслідувачів «Bihus.Info», в якому опублікували Telegram-листування штабістів «Зе команди».

«Павлюк — бізнесмен з Чернівців. Є власником чотирьох фірм, про що відомо з даних аналітичної системи YouControl — ОК «СТ «Садівник агро пром», ТОВ «Буковина-Спортсервіс», СТОВ «Свіженька-Мілк», ТОВ «Калина-Транс». Компанії займаються і розведенням великої рогатої худоби, і управлінням нерухомості, і вантажним транспортом. Жодне з підприємств не має кримінальних справ», — йдеться у матеріалі.

Водночас, з матеріалів ЗМІ відомо, що у 2011 році Павлюка викрали у Києві, а за його звільнення сім’я заплатила 2 мільйони доларів.

За даними журналістів, Павлюка також називають «контрабандистом західної митниці». Як писали журналісти «Bihus.Info», його робота полягала у «вирішенні питань» перевезення вантажів через митницю.

Крім того, Павлюк був помічником нардепа Ігоря Калєтніка VI скликання Верховної Ради, який згодом очолював Державну митницю.

«Слідство.Інфо» також з’ясувало, що донька Павлюка Софія з 16 років володіє підприємством «Бізнес-центр «Буковинський» разом з Валерієм Чинушем. Її бізнес-партнер упродовж трьох скликань Верховної Ради працює помічником депутата від БПП Віктора Короля.

Надавати будь-які коментарі «Слідству.Інфо» Павлюк відмовився: «Не вривайтеся в моє особисте життя! Без коментарів!», — сказав бізнесмен.

Раніше лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко назвала перемогу Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів «шансом на зміни для України».

Поділитись: