У Конгресі Сполучених Штаті був представлений законопроект, який передбачає заходи щодо посилення кібербезпеки України

У Конгресі Сполучених Штатів був представлений законопроект, який передбачає заходи щодо посилення кібербезпеки України.

Про це повідомляє Посольство України в США.

Проект «Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки» представили конгресмен-демократ Бойл та конгресмен-республіканець Фітцпатрик.

Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги уряду України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки, зокрема, на таких напрямах:

1.встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України;

2.зменшення залежності України від російських технологій;

3.сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кібер-загрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки.

У документі також підтверджується відданість Сполучених Штатів Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Державна програма з кібербезпеки: блокування сайтів та стеження.

Поділитись: