УКРАЇНА

У Кракові відсвяткували День державного прапора України

23 серпня, 2018 17:22
УКРАЇНА/У Кракові відсвяткували День державного прапора України
Зберегти
Вигляд
lead
У четвер, 23 серпня, близько 50-ти людей долучилися до святкування Дня державного прапора України у Кракові.

У четвер, 23 серпня, близько 50-ти людей долучилися до святкування Дня державного прапора України у Кракові.

На території Генерального консульства України відбувся флешмоб, під час якого українці розгорнули найбільший жовто-блакитний прапор, йдеться у повідомленні порталу для українців у Кракові.

«Прапор для українців, як для кожних свідомих громадян-патріотів своєї держави, є символом незалежності, символом патріотизму, в хорошому розумінні націоналізму. Прапор, який піднявся сьогодні, був найбільшим прапором, який коли-небудь майорів над Краковом», — прокоментував віце-консул Максим Музичко.

Він також зазначив важливість ідентичності українців на території інших держав:

«Для нас є важливим те, щоби наші громадяни перебуваючи на території іноземної держави не забували свою ідентичність, самобутність, свою культуру, несли свою історію, наші традиції, культурні цінності і показували їх нашим іноземним партнерам, зокрема полякам. Тому це свято для нас таке важливе».

У День державного прапора в Авдіївці Донецької області в небо запустили найбільший у країні прапор площею в 120 квадратних метрів.

У Дніпрі підняли державний прапор на найвищий флагшток України. Він важив 23 кілограми.  Його підняли на висоту в 72 метри. Розміри прапора і висоту його підняття зафіксували представники Книги рекордів України.

Також у Києві вранці 23 серпня, у День державного прапора, встановили національний рекорд, розгорнувши на вулицях найдовший прапор України.

 

Пов`язані новини