Життя

У Краматорську вдарили журналіста під час зйомки асфальтування дороги в дощ

Голова НСЖУ
Життя/У Краматорську вдарили журналіста під час зйомки асфальтування дороги в дощ
Зберегти
Вигляд

«Погода видалася дощова, скрізь мокрота, тож асфальт фактично в калюжі нагортали. Самі розумієте, просто не міг пройти повз таке. Вирішив швиденько зняти коротке відео, аби потім підготувати новину», — сказав постраждалий журналіст Андрій Романенко.

Під час зйомки до журналіста підійшов працівник дорожньої служби та вимагав від Романенка припинити знімати та видалити файли. Після він вирвав у Романенка телефон та намагався прибрати записи.

«Проте в нього це погано виходило, тож він силою примусив мене стерти всі записи. Після події одразу пішов до відділку поліції та написав заяву про перешкоджання журналістській діяльності – стаття 171. Побої знімати не став, адже надто великих уражень не зазнав. Натомість через агресивні дії працівника комунальної служби не зміг виконати свою роботу», — сказав Романенко.

У вересні в ООН заявили, що за 3 місяці в Україні права журналістів та активістів порушували удвічі частіше.

На початку вересня Національна спілка журналістів України заявила про відмову Служби безпеки розслідувати підпали ЗМІ та залякування журналістів у Кам’янському Дніпропетровської області.

Пов`язані новини