УКРАЇНА

У Краснодарі адвоката українця Павла Гриба не пускають до підзахисного у СІЗО

8 вересня, 2017 17:43
УКРАЇНА/У Краснодарі адвоката українця Павла Гриба не пускають до підзахисного у СІЗО
Зберегти
Вигляд
Адвокат Андрій Сабінін понад 4 години не може потрапити до свого підзахисного Павла Гриба, якого утримують в СІЗО у російському Краснодарі.

Адвокат Андрій Сабінін понад 4 години не може потрапити до свого підзахисного Павла Гриба, якого утримують в СІЗО у російському Краснодарі.

Про це він написав у Facebook.

Після кількох годин очікування адвоката так і не пустили до Гриба. Працівники СІЗО ФСБ заявили, що він має знайти слідчого.

Сестра підозрюваного Ольга Гриб розповіла УП, що адвокат вже склав відповідну скаргу.

Вона також заявила, що інформація про місце утримання брата надійшла 7 вересня заднім числом.

«До консульського відділення в Ростові-на-Дону прийшло повідомлення про те, що Павло утримується в СІЗО №5, датоване 22 годиною 25 серпня. Але отримали його чомусь тільки вчора. До цього два тижні ми взагалі не знали де він і що з ним, хоча і родина, і представники МЗС, і омбудсмен надсилали всі можливі запити до РФ про надання інформації щодо місцеперебування Павла. Однак у відповідь була тільки мовчанка», — пояснила вона.

Раніше стало відомо, що син українського офіцера, 19-річний громадян України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. МЗС України вимагає допустити до нього консула.

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Росія
Пов`язані новини