У Кремлі розглянуть пропозицію президента України Володимира Зеленського про зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним в Мінську, але поки не готові дати відповідь.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

«Я поки не готовий відповідати, це абсолютно новий формат. Потрібно зрозуміти, чи є перспективи у такої зустрічі, потрібно зрозуміти, що це за новий формат пропонується. Це нова ініціатива. Безумовно, вона буде розглянута, але поки не можу дати якусь реакцію», — зазначив Пєсков.

Він додав, що США не є учасниками нормандського процесу і це ускладнює можливість проведення зустрічі такого формату.

«Як бути з Мінськими домовленостями, під якими стоять підписи учасників нормандського процесу, але не стоять підписи ніяких представників США», — додав прес-секретар Путіна.

Напередодні стало відомо, що телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

Зеленський назвав анонсований телеміст між українським телеканалом NewsOne і російським каналом «Россия 24» дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори. А також він запропонував Путіну провести переговори щодо ситуації на Донбасі у Мінську за присутності лідерів США, Франції, Німеччини та Великої Британії.

Поділитись: