Телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» проведуть телеміст під назвою «Треба поговорити»

Відповідний анонс опублікував російський телеканал на YouTube.

Згідно з інформацією, телеміст відбудеться 12 липня о 18:00 між студіями каналів. Ведучі з російського боку будуть Марія Сіттель з Андрієм Малаховим і Олена Кирик із Василем Головановим з українського боку.

Нагадаємо, згідно з дослідженням Інституту масової інформації, перед парламентськими виборами рівень політичної джинси в загальнонаціональних онлайн-медіа зріс на 22% у порівнянні з періодом перед президентськими виборами. Найбільше прихованої реклами з ознаками замовлення публікує сайт телеканалу «112 Україна» кума Путіна Віктора Медведчука.

Раніше соратник кума Путіна Віктора Медведчука Тарас Козак купив телеканал ZIK і створив медіахолдинг за участі каналів «112 Україна», ZIK та NewsOne. Після цього з телеканалу ZIK почали масово звільнятися журналісти і топ-менеджери.

Пізніше стало відомо, що працівникам телеканалу ZIK, заборонили висвітлювати акцію протесту на Майдані Незалежності. Втім, попри заборону, випусковий редактор показав мітинг, який транслювало Громадське.

Поділитись: