В анексованому Росією Криму оголосили термін, на яких хочуть засудити двох фігурантів так званої справи «українських диверсантів».

Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

Обвинувачення вимагає для Володимира Дудки 15 років позбавлення волі, а для Олексія Бесарабова — 14 років і 10 місяців. Також обох хочуть засудити до штрафів по 500 тисяч рублів.

Нагадаємо, 10 листопада 2016 року російська ФСБ в анексованому Криму заявила про затримання в Севастополі «групи диверсантів», які нібито планували диверсійні акції на стратегічних об'єктах Криму. У ФСБ стверджували, що троє затриманих — Дмитро Штибліков, Олексій Бесарабов та Володимир Дудка — є членами «диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України». У Міноборони України цю інформацію спростували. Насправді троє затриманих були колишніми співробітниками центру сприяння вивченню геополітичних проблем і євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону «Номос», який закрився у 2014 році.

Під час затримання Штиблікова, силовики ФСБ демонстрували іграшкову «зброю» — знаряддя для гри в страйкбол — як докази того, що він диверсант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять проколів ФСБ у ще одній «справі українських диверсантів».

Поділитись: