Жителів інших регіонів, які прибуватимуть до анексованого Криму, будуть поміщати в обсерватори за свій кошт до зняття введених через коронавірус обмежень.

Про це заявив так званий «глава Криму» Сергій Аксьонов, пише російський «Интерфакс».

«Громадяни з інших суб'єктів РФ, які їдуть безцільно, з особистих питань, мають поміщатися в обсерватор за свій кошт. Якщо не готові оплатити відразу, після закінчення перебування в обсерваторі, позовні вимоги повинні направлятися в суд і, відповідно, стягувати цю суму», — заявив він.

Аксьонов пояснив таке рішення додатковим навантаженням на органи влади й систему охорони здоров'я, закликавши охочих відвідувати півострів «не створюючи проблем» і «поважаючи один одного».

Водночас суму, яку доведеться заплатити поміщеним в обсерватор, Аксьонов не назвав.

В анексованому Криму з 17 березня через загрозу коронавірусу діє режим підвищеної готовності. Хворобу COVID-19 підтвердили в регіоні у 340 людей, дев'ять пацієнтів померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: