Довгинцівський райсуд Кривого Рогу зобов'язав поліцію порушити справу через зрив фестивалю «Знайди рівновагу», присвяченому питанню камінг-ауту

Про це Громадському повідомив директор громадської організації «Протего» Генрі Дем’яновіч, чий тренінг зірвали на фестивалі.

Він зазначив, що поліція «регулярно не вносить справи щодо зривів правозахисних заходів, мирних зібрань», тому й звернувся до слідчого судді, аби зобов'язати поліцію порушити справу.

Зрив свого тренінгу Дем'яновіч вважає перешкоджанням законній роботі «Протего».

«Мені болить від того, що на ЛГБТ нападають, наші заходи зривають, і це залишається безкарним. Зараз мені довелося опинитися в епіцентрі правопорушення, зафіксувати його на відео і зараз я отримаю процесуальний статус потерпілого, що дасть мені більше прав, ніж просто писати про своє невдоволення у Facebook», — розповів Дем'яновіч.

18 травня у Кривому Розі зірвали тренінг на дводенному фестивалі «Знайди рівновагу», присвяченому питанню камінг-ауту. До початку заходу під будівлю прийшли кілька людей, які скандували «Гомодиктатура не пройде» та тримали в руках плакати «Україна — не содом», «Гомосексуалізм — гріх». Згодом вони зайшли в приміщення, відгородивши стіл, де параюрист, директор громадської організації «Протего» Генрі Дем’яновіч мав проводити тренінг.

Поділитись: