УКРАЇНА

Кримські татари вийшли з акцією проти репресій у Криму: є затримані

14 жовтня, 2017 21:13
УКРАЇНА/Кримські татари вийшли з акцією проти репресій у Криму: є затримані
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму під час поодиноких пікетів кримських татар проти репресій Росії почалися затримання.

В анексованому Криму під час поодиноких пікетів кримських татар проти репресій Росії почалися затримання.

Про це повідомив голова ЦВК Курултаю кримських татар Заір Смердля.

За його словами, понад сто кримських татар в різних регіонах Криму вийшли на поодинокі пікети на підтримку незаконно засуджених активістів, з плакатами «Кримські татари — не терористи!»

«За участь в поодинокому пікеті сьогодні незаконно затримали: в Старому Криму — Ділявера Асанова, Герая Куламетова, Зекі Куламетова, Рустема Куркчі, Сімара Якубова; у Феодосії — Руслана Рустемова, Азіза Урімова, Ерала Дані, Рустема Мустафаєва; у Сімферополі — Мемета Люманова, Руслана Сулейманова, Меджитов Абдурахманова, Руслана Гостєва», — написав він.

Пізніше затриманих почали відпускати, повідомляє «Кримська солідарність». Ті, кого затримували, пишуть скарги щодо незаконних дій російських силовиків.

Пізніше «Интерфакс» з посиланням на окупаційне МВС Криму повідомив, що були затримані 49 людей. За даними агентства, їх відпустили після роз'яснювальних бесід.

Уранці 11 жовтня в Бахчисараї силовики прийшли з обшуками до кримських татар

У Федеральній службі безпеки РФ у Криму затриманих кримських татар звинуватили в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір». Кількість затриманих мусульман у цій справі становить 23.

Активіст «Кримської Солідарності» Ділявер Меметов повідомив Громадському, що обшуки силовики РФ проводили з приниженням гідності. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини